Vodní friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o vodní friteza.

Menší spotřeba elektrické energie v průběhu vodní friteza. Horkovzdušná fritéza SENCOR SFR 5320WH, 6 volitelných programů na přípravu pokrmů, objem 3litry, příkon…

Pomalý hrnec využijete i na přípravu rýže nebo jogurtu. Na následujících pár řádcích uvádíme krátký přehled možností umístění topného tělesa.

Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s… Už i nejlevnější modely jsou schopné připravit hranolky nebo jinak upravené brambory.

Proč to dělám vodní friteza a doporučuji vám, abyste to dělali také

Horkovzdušnou vodní friteza předehřejte na 200 °C a trojúhelníky (ideálně po 5 ks) VAR1 3 – 4 min. Pokud se neobejdete bez smažení a chcete omezit smažená jídla, pak je horkovzdušná fritéza skvělou volbou.

Výběr gastro vybavení, které by mělo být součástí Vaší kuchyně, závisí především na tom, jaká jídla budete ve Vaší restauraci podávat. Pokrmy v první řadě do sebe nenasají přepálený, tedy ne nejzdravější tuk, a budou obsahovat mnohem méně kalorií.

Tuto fritézu si zakoupíte za cenu kolem Kč s DPH a naleznete ji skladem ihned v mnoha obchodech.Je to extrémně užitečný doplněk do každé kuchyně. Horkovzdušná fritéza Tefal FR se v recenzi umístila na velmi dobrém místě.

Proč je vodní friteza špatné?

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu vodní friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Trochu je osušte papírovými utěrkami, vložte je do misky a zakápněte olivovým olejem.

Starost si nemusíte dělat ani z případným zápachem. Fritéza elektrická FE 44 E v celonerezovém provedení má dvě vany o objemu 5 l a je určena k použití na podestavbě.

Nechybí ani časovač, který můžete nastavovat po jedné minutě. Brouzdáte po výběru, ale ještě jste se neusadili na té správné fritéze?Tento typ fritézy je nejrozšířenější na trhu a pro příležitostné použití většině z vás postačí.

Klarstein horkovzdušná friteza
Horkovzdušná friteza lidl
Friteza uno m af1231
Horkovzdusna friteza switchon
Friteza nehreje
Friteza tefal filtra one
Horkovzdusna friteza 5l
Friteza makro