Vzdušná fritéza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je vzdušná fritéza a jak funguje?

V našem testu vzdušná fritéza hrnců jsme vybrali 9 nejlepších VAR1 za rok 2022, přičemž své zastoupení mezi nimi měli 4x Tefal, 3x Klarstein, 1x Delimano, 1x Sencor. Kupované hranolky již obsahují olej, protože jsou předsmažené, a tady už můžete narazit.

V prvé řadě si ujasněte, zda toužíte spíše po horkovzdušné nebo klasické fritéze. U některých spotřebitelů mohou být rozhodujícím faktorem funkce fritézy (nebo nedostatek jejích funkcí).

Tato fritéza má dobré parametry – celkem 9 přednastavených programů, příkon 1800 W, objem 10 l i průhledné sklo. Jednou z výhod horkovzdušné fritézy je její snadné čištění.

5 návyků týkajících se vzdušná fritéza, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Bedlivé kontroly však není ani třeba, protože má tento horkovzdušný vzdušná fritéza hrnec patentovanou technologii Dual Motion. Dobrý den, i jídla v trojobalu je možné v horkovzdušné fritéze připravit.

Pokud hledáte kvalitu za stále dostupnou cenu, tohle je ten pravý kuchyňský spotřebič přímo pro vás. Pokud vás například zajímá co nejnižší cena, lze si nejlepší horkovzdušné frítézy seřadit podle nejnižší ceny.

Domácí hranolky nakrájejte rovnoměrně – pokud budete připravovat domácí hranolky z brambor, dbejte na to, aby byly rovnoměrně nakrájeny.K těmto účelům je vhodné pořídit například kráječ zeleniny. Fritézy ETA mají vyjímatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem a dostatečně velký objem.

Manželství a vzdušná fritéza mají více společného, než si myslíte.

Doba nahřívání oleje a doba vzdušná fritéza úzce souvisí s výkonem VAR1. Domácí hranolky nakrájejte rovnoměrně – pokud budete připravovat domácí hranolky z brambor, dbejte na to, aby byly rovnoměrně nakrájeny.K těmto účelům je vhodné pořídit například kráječ zeleniny.

V klasické fritéze, kterou si pamatujeme především z dřívějších dob, nebo kterou hojně používají v restauracích, je jídlo připravované vložením do rozpáleného oleje. Technologie fritéz značky Tefal umožňuje smažit potraviny s velmi malým množstvím tuku, řada fritéz Tefal je multifunkčních.

Díky průhlednému věku můžete sledovat přípravu jídla. Gastro profi fritéza by měla mít studenou zónu tj.

Fritéza horkovzdušná tesla aircook q60 xl černá
Dolimano friteza
Vzduchová friteza
Fritéza 1l
Horkovzdusná friteza
Nahradni dily friteza
Horkovzdusna friteza z lidlu
Horkovzdušná friteza lidl