Vzdusna friteza philips

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně vzdusna friteza philips hned teď!

vzdusna friteza philips zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Její koš s nepřilnavým povrchem a objemem 2,6 litru nelze umývat v myčce.

Zakoupíte od ní horkovzdušné hrnce se vzhledným designem, skvělou kvalitou a se spoustou funkcí. O pohodlné a jednoduché ovládání se postará digitální dotykový ovládací panel.

V nejvyšší cenové kategorii najdete všechny typy horkovzdušných fritéz. To znamená, že má vylepšený košík pro lepší výkon a snazší manipulaci a také větší kapacitu.

Tajemství úspěchu vzdusna friteza philips

V nabídce MAKRO naleznete široký sortiment profesionálních vzdusna friteza philips zařízení v rozličných provedeních určených pro všechny typy gastronomických provozů. Otevřená fritéza rovněž představuje profesionální zařízení a výborně se osvědčí v restauracích, ve kterých je potřeba zajistit vysokou efektivitu.

Fritézy mají studenou zónu, která zabraňuje přepalování oleje a zbytků potravin. Díky technologii cirkulace horkého vzduchu bude pokrm rovnoměrně připravený, lahodný a zdravý.Tefal Super Uno FR White disponuje vyjímatelným karbonovým filtrem, který snižuje množství pachů během vaření.

Je to možné s použitím této jednoduché, ale praktické horkovzdušné fritézy. Při vaření v horkovzdušné fritéze v neposlední řaděminete pouze minimální množství oleje.Můžete v něm připravovat hranolky, krokety, zeleninu, masa (jako například řízky), dále donuty, muffiny nebo koblihy.

Tajemství úspěchu vzdusna friteza philips

Přístroj slouží ke smažení a pečení zcela bez přítomnosti oleje, takže odpadá charakteristický zápach i nezdravé přepálení vzdusna friteza philips olejů. Horkovzdušné fritézy jsou podle výrobců připraveny ke smažení za cca 3 minuty, olejové pak potřebují k nahřátí cca 15 minut.

U nás si vyberete z široké nábídky profi fritéz pro restaurace, školní jídelny a další gastro provozy. Některé z vás však může tolik opěvované zdravé jídlo přivést k domněnce, že pokud ho připravíte v horkovzdušné fritéze, můžete jíst co a kolik chcete.

Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji. Na rozdíl od klasických fritéz nemusíte u jejich horkovzdušné varianty řešit objem oleje a kapacitu potravin.

Friteza s filtrem
Friteza tefal ff 1231
Friteza cena
Friteza ff162131
Solac friteza
Zdravá friteza
Delimano recepty friteza
Friteza bez oleja