Wwwlidlcz digitalni horkovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza tipů, které byste měli znát

Ve chvíli, kdy je www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza nahřátá, tak samotné VAR1 je podstatně kratší než smažení na pánvi. Horkovzdušná fritéza s nádobou o objemu 3, 5 l a nastavitelnou teplotou 80–200 °C pro..

V horkovzdušné fritézy můžete usmažit téměř vše. Ovládání je přehledné díky displeji a nepostrádá funkci časovače.

Vyrobena tak, aby opravdu vyrobila «smažená» jídla zdravější. Některé zboží testujeme osobně, ve zbytku testů pak vycházíme z uživatelských recenzí umístěných na internetu a z volně dostupných údajů o spotřebičích.Uplynutí vámi určeného časového úseku nebo vypnout fritézu.

Jak snadno zvládnout každou www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza výzvu pomocí těchto tipů

Ovládání bývá omezeno na otočný knoflík, často chybí různé www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza programy a také příslušenství. Jedná se o multifunkční fritézu 9v1, ve které vedle smažení můžete klidně i dusit či vařit.

Kromě zdravého smažení v ní můžete péct, grilovat, rozmrazovat nebo i sušit. Fritéza disponuje průhledným průzorem na sledování procesu přípravy.

Klasické fritézy»pracují» s velkým množstvím oleje, který se nahřívá na 180 až více než 200 °C. V nejvyšší cenové kategorii najdete všechny typy horkovzdušných fritéz.

Jak se zlepšit v www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza za 60 minut

Na trhu najdete www.lidl.cz digitalni horkovzdusna friteza hrnce na olej, v nichž se jídlo usmaží mnohem rychleji než na … Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Taktéž se nebude moci spolehnout na displej, pouze na ovládací tlačítka. Nabízí až 9 různých funkcí, přičemž zajímavostí je speciální program pro přípravu těstovin, rizota nebo paelly.

Bezpečnost – Zejména plynové fritézy mohou být v případě špatného zacházení velmi nebezpečné. V případě fritézy s chladnou zónou se však tato tyč nachází přímo v nádobě na olej.

Bauer friteza
Dms friteza
Tefal friteza bez oleje
Friteza horky vzduch
Tefal fr 490070 versalio 7v1
Friteza mayfair
Teplovzdušný friteza
Kos do fritezy